Zasněžený betlémský příběh

Vánoce jsou za okny a začínáte se děsit vánoční výzdoby? Tento krásný betlém na okno může potěšit nejednoho milovníka vánoční výzdoby, hledajícího efektivní úsporu času. Rychle a jednoduše nalepíte betlém na okno. Tuto skvělou výhru můžou vyhrát 3 zvás! Zapojte se do soutěže a nalepte si betlém na okno také vy.

Fotografie hlavní ceny

Zapoj se do naší další soutěže a vyhraj! na některé z těchto sociálních sití.

A máte vyhráno!

Teda ještě musíte počkat až soutěž skončí. A taky jestli Vás vylosujeme. Ale snad ano!

Zbývá:

Tuto soutěž Vám přináší Lepeeto

Nápad na „lepí to“ (Lepeeto) se zrodil v hlavě dvou čerstvých maminek, které v touze zařídit svým ratolestem báječné a útulné koutky, zjistily, že nic na trhu se jim nezdá dost praktické a originální. V létě 2008 spojily své síly ve snaze využít své schopnosti a um a vytvořily vlastní kolekci autorských návrhů na dětské interiérové dekorace. Díky vlastní výrobě se mohou věnovat individuálním potřebám a přáním zákazníků. Ale hlavně, Lepeeto je náramně baví a je pro ně velkým potěšením.

Prohlášení pořadatele soutěže

Pořadatelem soutěže je Výhrománie, sponzorem soutěže je Lepeeto. Soutěž není žádným způsobem provozována, pořádána, sponzorována nebo spojena se společností Facebook, Inc. a společnost Facebook, Inc. za ni žádným způsobem neručí.

Aby vám neunikla žádná výhra...

Zanechte nám svůj e-mail a vždy se dozvíte o nových soutěžích a o aktualitách z Výhrománie jako první.