Výhrománie v novém

přidáno: 08.04.2019

Výhrománie v novém kabátu je tu!

Chceme dát světu vědět, co je u nás nového. Ano, i my jdeme s dobou! Proto jsme vytvořili zbrusu nové webové stránky. V dnešní uspěchané době nemá nikdo čas ani náladu na dlouhé hledání informací, a proto jsme web přetvořili tak, abyste veškeré informace měli ihned po ruce.

Nechceme vás nudit dlouhými slohy a nepřehledným uspořádáním webu. Nyní váš čas věnovaný našim stránkám, bude pro vás zábavnější a oblíbíte si ho pro jeho intuitivní strukturu!

Super nový spot a volné židle ve Výhrománii

A to není všechno. Novými stránkami to jen začíná. Máme i nový spot, který vám během 20 sekund jasně řekne, kdo jsme a co od nás můžete očekávat. Máte rádi soutěže? Milujete to napětí, jestli vyhrajete? Uspokojuje vás, když jste opravdovými výherci? Pak jste tu správně! S námi máte totiž šanci vyhrát zajímavé ceny!

Zapomeňte na nudu a prohlédněte si náš nový spot, který Výhrománii dokonale vystihuje!

Líbíme se vám natolik, že byste dokonce chtěli u nás pracovat? Pak ani toto není problém. Máme nové židle, tedy pracovní místa. Mrkněte sem (vyhromanie.cz/kariera). Najdete tam spoustu výhod a důvodů, proč budete chtít být našimi členy. Jedním z nich je například to, že budete součástí týmu, který rád dělá lidem radost. A to není málo. Tak na nic nečekejte a přidejte se k nám. Je to velmi jednoduché.

Aby vám neunikla žádná výhra...

Zanechte nám svůj e-mail a vždy se dozvíte o nových soutěžích a o aktualitách z Výhrománie jako první.